RIJAD, Arabia Saudyjska — (BUSINESS WIRE) — Po zaciętej walce na boisku, która zakończyła się remisem 1:1, Real Madryt pokonał wczoraj Valencię w rzutach karnych i zapewnił sobie miejsce w finale Superpucharu Hiszpanii rozgrywanego na Stadionie Króla Fahda w Rijadzie. Turniej odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu w ramach serii wydarzeń sportowych podczas drugiego Diriyah Season.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230112005364/pl/ 

Cenne zwycięstwo Realu Madryt oglądała na żywo wielka liczba fanów futbolu. Wynik zapewnił drużynie awans do meczu finałowego, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 stycznia, o godz. 22.00 czasu lokalnego na tym samym stadionie.

Fani piłki nożnej z niecierpliwością czekają, aby poznać zwycięzcę drugiego meczu półfinałowego, który zostanie rozegrany dziś o godz. 22.00 czasu lokalnego między Barceloną a Realem Betis i który wyłoni rywala Realu Madryt w finale Superpucharu Hiszpanii.

Arabia Saudyjska gościła po raz pierwszy Superpuchar Hiszpanii w 2020 r. w Dżuddzie, gdzie Real Madryt pokonał w finale Atletico Madryt. Drugi turniej odbył się w Rijadzie na początku 2022 r., kiedy to Real Madryt ponownie zdobył puchar, pokonując Athletic Bilbao.

Królestwo Arabii Saudyjskiej gości to ważne wydarzenie w ramach serii międzynarodowych turniejów i wydarzeń sportowych Diriyah Season 2022, organizowanych pod patronatem Ministerstwa Sportu. Służą one realizacji celów „Wizji 2030” wyznaczonych przez Królestwo i są jedną z inicjatyw w ramach programu „Jakość życia”. Dzięki najbardziej spektakularnym i największym międzynarodowym wydarzeniom sportowym goście Diriyah Season mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń i wziąć udział w fantastycznych inicjatywach.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230112005364/pl/ 

Źródło: Saudi Arabia Ministry of Sport

KONTAKT:

Sara Alghamdi

Dyrektor generalna

e-mail: sara.alghamdi@squidnomad.com 

Źródło informacji: Business Wire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *