Do szerokiej społeczności doświadczonych przedstawicieli branży gier komputerowych, m.in. z Warner Brothers, 343 Industries, ArenaNet, Blizzard, Undead Labs, dołączyły dwa nowe studia – Prytania Media – Fang & Claw oraz Dawon Entertainment.

Jeff i Annie Strain z radością potwierdzają, że Prytania Media powiększyła swoją rodzinę o dwa nowe studia – Arenanet i Undead Labs. Oba zostały założone przez Jeffa i Annie, współzałożycieli Crop Circle Games, Possibility Space i prezesów Studios. Obie firmy mają nadzieję, że nowe studia AAA pozwolą ulepszyć swoje produkty i usługi w NOWYM ORLEANIE.

Fang & Claw skupia się na stworzeniu nowej generacji sportów walki w formule fantasy dla dynamizacji rynku gier konkurencyjnych. Transcend Fund wyłożyło 3 miliony dolarów, dzięki czemu studio zdołało zebrać wyjątkowo doświadczony zespół, w skład którego wchodzą między innymi:

Dawon Entertainment jest także wspierany przez silny zespół liderów branży, w tym: Jeremy Gaffney, kierownik studia i współzałożyciel Turbine Entertainment oraz dyrektor wyższego szczebla Blizzard Entertainment; Fleur Marty, producentka wykonawcza WB Games Montreal; Chris Venturini, dyrektor kreatywny ArenaNet i kierownik gier Undead Labs; Horia Dociu, dyrektor ds. artystycznych 343 Industries i Sucker Punch Productions; Ben Scott, dyrektor ds. technicznych i dyrektor ds. technologicznych Undead Labs.

Fang & Claw i Dawon Entertainment dołączają do niezależnych pracowni Possibility Space i Crop Circle Games w rodzinnym zespole Prytania Media. Jako część tego zespołu, marka oferuje kreatywnym twórcom z całego świata szansę na wykazanie się w tworzeniu gier na skalę światową.

Jako część inicjatywy „Mosaic”, Prytania Media oferuje szkolenia i zatrudnienie dla pracowników ze środowisk mniej uprzywilejowanych oraz program stypendiów dla studentów, Prytania Media Scholars. Dzięki temu, wszyscy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności w zakresie tworzenia gier.

Prytania Media jest obecnie zespołem składającym się z ponad 150 pracowników. Używając najnowszych technologii, zespoły tworzą wyjątkowe i innowacyjne gry, które odnoszą sukcesy na całym świecie.

Fang & Claw i Dawon Entertainment to kolejne pracownie, które dołączyły do rodziny Prytania Media. Dzięki temu, marka oferuje swoim klientom najlepsze doświadczenia z gier AAA na rynku.

Prytania Media dba o to, aby każdy miał szansę na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności tworzenia gier. Inicjatywa „Mosaic” i program stypendiów Prytania Media Scholars zapewniają szkolenia i zatrudnienie dla pracowników ze środowisk mniej uprzywilejowanych.

Prytania Media to wielka rodzina, która składa się teraz z czterech pracowni: Fang & Claw, Dawon Entertainment, Possibility Space i Crop Circle Games, wszystkie współpracujące na rzecz tworzenia wyjątkowych i innowacyjnych gier.

Crop Circle Games

Crop Circle Games to pracownia, która powstała w 2021 roku. Transcend Fund i inne strategiczne partnerstwa wsparły studio w wysokości 23 milionów dolarów, aby stworzyć nowatorskie sandboksowe gry narracyjne. Gracze na całym świecie mogą skorzystać z wyjątkowych doświadczeń, jakie oferuje Crop Circle Games.

Gry te są zaprojektowane w taki sposób, aby gracze mogli wkroczyć w wirtualny świat, który pozwala na przeżywanie różnych przygód. Gracze mogą wybrać własne postacie i wkroczyć w niezwykłą podróż w niezbadane krainy. Z ich doświadczeniem Crop Circle Games wnosi nowe życie do gier wideo.

Pierwsza nowa wersja:

Possibility Space to pracownia stworzona w 2021 roku, w której inwestycja kapitału zalążkowego Transcend Fund w wysokości 3 mln USD wspomagała partnerstwo rozwojowe z wiodącym wydawcą. Pracownia ta wspiera globalną społeczność twórców, oferując ambitne nowe platformy do towarzyskich gier fabularnych.

Druga nowa wersja:

Possibility Space to pracownia stworzona w 2021 roku, w której inwestycja kapitału zalążkowego Transcend Fund w wysokości 3 mln USD wspierała partnerstwo rozwojowe z wiodącym wydawcą. Przez to, ta pracownia wspiera globalną społeczność twórców, oferując wyjątkowe, nowe platformy do towarzyskich gier fabularnych.

Tekst oryginalny jest wersją obowiązującą niniejszego zawiadomienia i jest jedyną mającą skutki prawne. Tekst tłumaczenia powstał w celu ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i służy wyłącznie jako wsparcie orientacyjne w porównaniu do tekstu oryginalnego.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *