Program imprezy

Głównymi tematami XVI edycji „Łodzią po Wiśle” będą:

  • Świat jest piękny – czyli filmy o ziemi i jej mieszkańcach.
  • Kobiety i mężczyźni – czyli filmy o relacjach między płciami.
  • Sztuka jest ważna – czyli wizje artystyczne i badania świata.

Wszystkie filmy będą prezentowane w formie pokazów, spotkań z twórcami, warsztatów dla młodych twórców, a także spotkań branżowych i wykładów eksperckich. Zapowiada się ciekawie, a wszystko po to, by młodzi twórcy mogli spotkać się z publicznością i przedstawić swoje prace.

Podczas XVI edycji „Łodzią po Wiśle” w Kinie Iluzjon powstanie też wystawa fotografii uczestników projektu „Kino Widziane Oczami”, który polegał na zaproszeniu młodych twórców do przedstawienia swojej wizji kina w formie fotografii. Wystawa dostępna będzie dla widzów podczas trwania festiwalu.

Wyjątkowa impreza to idealna okazja, aby poznać polską młodą twórczość filmową, a także uczestniczyć w wielu innych ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Do zobaczenia w Kinie Iluzjon!

Weź udział w wyjątkowej imprezie i poznaj najnowsze filmy naszych studentów oraz uczestnicz w spotkaniach z twórcami i dyskusjach na temat młodej twórczości filmowej. Do zobaczenia w Kinie Iluzjon!

Program Festiwalu

  • Kobieta na dachu (reż. Anna Jadowska)
  • Subtotals (reż. Mohammadrezy Farzad)

Oprócz pokazów, na przeglądzie będą szczegółowe omówienia filmów i dyskusja z twórcami. Wszystko to dostępne będzie wyłącznie w ramach festiwalu Kino Nowe Horyzonty. Będzie to doskonała okazja, by zobaczyć najważniejsze filmy z festiwalu, poznać twórców i porozmawiać z nimi o ich doświadczeniach twórczych.

Daj się zainspirować nowymi horyzontami i zobacz najciekawsze filmy z najważniejszych festiwali międzynarodowych i polskich.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *