Czy w Twoim życiu pojawiła się sytuacja wymagająca wsparcia finansowego? Fundacja Wspieraj.pl pomaga szybko i skutecznie uzbierać środki na operacje, leczenie lub inny wybrany cel. Umożliwia to aplikacja, która pozwala innym na wsparcie poprzez dokonywanie codziennych zakupów. Po prostu załóż zbiórkę i pozwól innym pomóc – jest to proste i skuteczne rozwiązanie!

Aplikacja Wspieraj.pl daje każdemu z nas szansę na niesienie pomocy potrzebującym – nawet poprzez zwykłe codzienne czynności, jak zakupy w sklepie spożywczym, na stacji benzynowej lub zamawianie jedzenia. Każdy zakup zrobi w taki sposób, aby przekazać część pieniędzy na potrzebną operację 9-letniej Kasi lub rehabilitację 7-letniego Tomka. Nie ważne, czy robimy zakupy stacjonarnie, czy online – wszystkie wydatki będą miały wpływ na pomoc potrzebującym.

Utworzenie zbiórki na Wspieraj.pl jest banalnie proste. Wystarczy wybrać opcję „Załóż zbiórkę” na stronie głównej i wypełnić formularz. Dodanie zdjęcia i kliknięcie linku aktywacyjnego to już wszystko, co trzeba zrobić. Wystarczy chwila, aby otworzyć przed sobą szerokie możliwości.

Dzięki Wspieraj.pl możesz wspierać swoich bliskich w ich potrzebach! Możesz to zrobić przez „Zwrotki”, które są główną formą działania aplikacji. Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, wśród 1700 miejsc, w których współpracuje Wspieraj.pl, przy każdych zakupach część pieniędzy zostanie przekazana na wybraną przez Ciebie zbiórkę. Zakupy uchronią cię przed dodatkowymi kosztami, a Ty będziesz mieć możliwość wsparcia swoich bliskich!

Aplikacja daje zbiórkowiczom możliwość przyjmowania bezpośrednich darowizn oraz organizowania licytacji, z których pieniądze również są przekazywane na cel. Wszystkie zbiórki założone w maju są całkowicie bezpłatne i pozwalają uczestnikom na wygranie weekendu w luksusowym hotelu w Krakowie w ramach jednej z prowadzonych licytacji.

Aplikacja umożliwia zbiórkowiczom i użytkownikom przejrzyste zarządzanie transakcjami i zgromadzonymi środkami. Dodatkowo, za jej pomocą zbiórkowicze mogą łatwo skontaktować się ze swoimi wspierającymi i innymi zbiórkowiczami za pośrednictwem funkcji takich jak „Aktualności” i „Tablica”, a także wysyłać im podziękowania.

Wspieraj.pl umożliwia każdemu – od osób prywatnych po firmy i organizacje – dostęp do zbiórek oraz możliwości pomocy i wsparcia. Skorzystanie z aplikacji to najprostszy i najbardziej dostępny sposób na pomaganie innym. Wspieraj.pl stanowi przyszłość zbiórek, oferując najnowocześniejsze rozwiązania na skalę globalną.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *