Cykl „OFFowe czwartki ze Storytel” wystartował w lipcu i sierpniu w 45 kinach sieci Multikino. We wszystkich kinach widzowie będą mogli obejrzeć klasyczne filmy reżyserowane przez Stanleya Kubricka, w tym „Mechaniczną pomarańczę” z 1971 roku i „2001: Odyseja kosmiczna” z 1968 roku.

Stanley Kubrick, urodzony w Nowym Jorku w 1928 roku, to jeden z najbardziej uznanych twórców kina. Jego dzieła weszły na stałe do klasyki, a w szkołach filmowych służą jako wzory do naśladowania. W tym roku, w ramach cyklu „OFFowe czwartki ze Stroytel”, wszystkie kina sieci Multikino zapraszają na projekcje dwóch wybitnych arcydzieł Kubricka: „Mechanicznej pomarańczy” (20 lipca) i „2001: Odysei kosmicznej” (31 sierpnia). W „Mechanicznej pomarańczy” Alex DeLarge i jego gang sieją spustoszenie na ulicach, aż w końcu trafiają oni do więzienia i dostają propozycję odmiany swojego życia. „2001: Odyseja kosmiczna” z kolei, dzielący się na trzy epizody rozgrywające się w różnych miejscach i okresach historycznych, to niezapomniany kosmiczny rejs do odległych zakątków wszechświata.

Wyjątkowe seanse w ramach projektu „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie proponują widzom wybór z najciekawszych i najbardziej wyjątkowych produkcji filmowych. Każdy czwartek w marcu, lipcu i sierpniu Multikino zaprasza na wyjątkowe seanse o godzinie 19.00.

Wakacyjny repertuar cyklu „OFFowe czwartki”:

6 lipca – „Nostalgia”. Felice powraca do Neapolu, miejsca, w którym się urodził, aby odkryć jego przeszłość.
13 lipca – „Ostatni wiking”. Martin opuszcza rodzinę, by zamieszkać w norweskich górach i żyć jak ludzie tysiące lat temu.
20 lipca – „Mechaniczna pomarańcza”. Alex DeLarge sieje spustoszenie na ulicach, jednak trafienie do więzienia przynosi mu możliwość odmiany swojego życia. 
27 lipca – „Jeanne Dielman, Bulwar Handlowy, 1080 Bruksela”. Samotna matka, która dorabia prostytucją, aby utrzymać swoją rodzinę. 
3 sierpnia – „Całe to piękno i krew” to zachwycająca wizualnie opowieść o odwadze sztuki do zmiany świata. 
10 sierpnia – „Dla Leslie”.
17 sierpnia – „Reality” z Sydney Sweeney w roli głównej.
24 sierpnia – „Kochanica króla” to opowieść o ambitnej i inteligentnej kobiecie, która wspina się po szczeblach społecznej drabiny.
31 sierpnia – „2001: Odyseja kosmiczna” w reżyserii Stanleya Kubricka. 

Łączy nas pasja do historii! Storytel i Multikino postanowiły wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, łącząc swoje siły. Aby uczcić tę wyjątkową współpracę, Storytel oferuje swoim użytkownikom 25% zniżki na bilety do kina. Te wyjątkowe kody zniżkowe można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki!

P: Bilety na wszystkie seanse można kupić w kasach kin lub na stronie internetowej Multikino www.multikino.pl.

P: Multikino to firma należąca do Grupy Vue International, która jest liderem na rynku kinowym w Europie. W 1998 roku spółka uruchomiła pierwszy w Polsce multipleks. Obecnie w całej Polsce funkcjonuje 45 kin z 323 ekranami.

P: Grupa Vue International dba o najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie, dlatego Multikino jest najlepszym wyborem dla wszystkich miłośników kina.

Wyjątkowe kino sieci Multikino zostało otwarte w marcu 2022r. w Galerii Gemini Park w Tychach, oferując widzom 7 sal z projektorami laserowymi i skórzanymi, elektrycznie rozkładanymi fotelami. W pozycji półleżącej można też oglądać filmy w dwóch innych lokalizacjach Multikina: Warszawskim w Galerii Młociny oraz w Poznaniu: Stary Browar i Malta. Dodatkowo, flagowe kino sieci znajduje się w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie, składające się z aż 8 nowoczesnych sal, przy czym największa Sala Premierowa pomieści aż 788 osób.

Multikino to nie tylko miejsce, w którym można zobaczyć najnowsze hity filmowe. To również idealne miejsce na spotkanie z wybitnymi artystami, sportowcami i aktorami, na oglądanie wyjątkowych transmisji oper, baletu oraz retransmisji spektakli z brytyjskiego National Theatre. Wielu z nas wybiera Multikino, aby uczestniczyć w niezwykłych wydarzeniach sportowych oraz w nocnych maratonach filmowych.

Multikino może pochwalić się wieloma wyróżnieniami podczas licznych konkursów, w tym Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Firma od wielu lat utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie „Event Cinema” zarówno w Polsce, jak i na całym kontynencie, co potwierdziła nagroda ECA Awards w 2014 roku.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *