Zbliża się największe święto sztuki magicznej w Polsce – Festiwal Sztuki Iluzji. Gwiazda wydarzenia, Wojciech Rotowski, zdradza tajemnice zza kulis i zapowiada niespodzianki, które czekają na uczestników tegorocznej edycji.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło, że 48 plansz przedstawiających inwestycje zrealizowane od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zostało umieszczonych na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie. Wystawa prezentuje renowację zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Listę Pomników Historii, ale także sale koncertowe i centra naukowo-kulturalne. Ekspozycję można oglądać do 30 lipca br.

Więcej szczegółów na temat wyjątkowych projektów kulturalnych z lat 2004-2024 można znaleźć na oficjalnej stronie: https://www.gov.pl/web/kultura/zobacz-wyjatkowe-projekty-kulturalne-z-lat-2004-2024-na-wystawie-w-lazienkach-krolewskich

UWAGA: Komunikaty publikowane w serwisie PAP są przekazywane bez zmian w ich treści, zgodnie z formą dostarczoną przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *