Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, zapraszamy na Konferencję „Tsunami Fake Newsów Medycznych” w dniu 07.06.2023 roku o godzinie 14:00. Podczas spotkania przyjrzymy się problemowi fake newsów medycznych i rozważymy, w jaki sposób możemy przeciwdziałać ich szerzeniu się.

Konferencja jest szansą, aby zebrać się w gronie specjalistów z różnych dziedzin, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz ustalić konkretne, skuteczne metody przeciwdziałania fake newsom medycznym. Przyjrzymy się im również z perspektywy prawnej i zastanowimy się, jakie działania należy podjąć, aby chronić zdrowie obywateli i wprowadzić skuteczne regulacje.

Na konferencji uczestnicy dyskutowali na temat aktualnych danych dotyczących wzrostu zachorowań wywołanych przez choroby zakaźne, a także poznali nowe narzędzia do wykrywania i eliminowania dezinformacji w sieci.

Na naszym wydarzeniu zaszczycą nas swoją obecnością następujący goście: Prof. dr hab. n. med. Jarosław Pinkas, konsultant krajowy w dziedzinie zdrowia publicznego, dziekan Szkoły Zdrowia Publicznego CMKP oraz Prof. dr. hab. Dariusz Jemielniak, Akademia Leona Koźmińskiego. Informacje pochodzą od CMKP.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *