Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie weekendu z rodziną, Farmę Iluzji zaprasza Cię na niezwykłe wydarzenie – Festiwal Sztuki Iluzji. Polskie gwiazdy iluzji zaprezentują swoje umiejętności w pięknym otoczeniu położonym między Warszawą a Lublinem. Festiwal odbędzie się w dniach 22-23 lipca 2023 roku, więc zaplanuj swój wyjazd już dziś!

Weekend to doskonały czas, by poświęcić go bliskim i wspólnie spędzić go w kreatywny sposób. Odwiedźmy muzeum, wybierzmy się na spacer albo po prostu porozmawiajmy – czegoś takiego trudno jest znaleźć w ciągu dnia, kiedy wszyscy zajęci są swoimi obowiązkami. Sprawmy, by weekend na długo pozostał w naszej pamięci!

Festiwal Sztuki Iluzji to doskonała okazja, aby razem z bliskimi spędzić niezapomniane chwile pełne magii i zabawy. Przygotowane występy i atrakcje zadowolą zarówno dorosłych, jak i dzieci. Doświadczenie to czeka na Was w dniach 22-23 lipca 2023 r.

„Pierwszy dzień Festiwalu będzie należał do iluzjonistów – Macieja Pędy i Krzysztofa Bączyńskiego, a zakończymy go robiącym wielkie wrażenie występem znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, magika Wojciecha Rotowskiego – informuje Dominik Centka, wiceprezes zarządu Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji. – Zdradzamy, że Maciej Pęda, jako pierwszy magik w Polsce swój pokaz rozpocznie od występu wokalnego pod prysznicem na scenie – to będzie wyjątkowe widowisko, które naprawdę trzeba zobaczyć na żywo. Artysta przy każdym swoim występie korzysta z pomocy publiczności – dla dzieci jest to niepowtarzalna okazja, by móc znaleźć się na scenie i wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu” – dodaje.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Festiwalu i skorzystania z jego wyjątkowej oferty. Przez dwa dni odwiedzający będą mieli okazję cieszyć się wspaniałymi atrakcjami, w tym występem Macieja Pola, mistrza iluzji, który zdobył już nagrody na arenie międzynarodowej. Wielkim przeżyciem będzie jego pokaz w ogromnym namiocie cyrkowym.

Farma Iluzji to wyjątkowe miejsce w Polsce, w którym niemożliwe staje się możliwe. Jest to jedyny park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, który otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Niedawno Farma Iluzji zdobyła tytuł najlepszego parku rozrywki 2022 roku według ogólnopolskiego rankingu portalu dzieckowpodrozy.pl. Park oferuje wyjątkową mieszankę atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji w przystępnej formie oraz wspaniałe miejsce do relaksu i zabawy na świeżym powietrzu w scenerii pięknych lasów, położonej w pobliżu Warszawy i Lublina.

„Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zorganizować Festiwal Sztuki Iluzji. Rok temu odniósł on ogromny sukces. Jest on dla nas szczególnym wydarzeniem, które skupia najlepszych mistrzów estrady i wprowadza naszych gości w świat niezwykłej sztuki, jaką jest iluzja. Przez ostatnie kilka lat działalność branży była wyjątkowo trudna, ale teraz, z jeszcze większym entuzjazmem, przygotowujemy się do tego magicznego festiwalu. To nie tylko okazja zobaczenia gwiazd, ale także możliwość spotkania się z nimi i porozmawiania o ich pasji” – wskazuje Marcin Wagner, menedżer Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji.

Podczas Festiwalu, goście będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji czekających na terenie Farmy Iluzji. Bez dodatkowych opłat odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. Latającą Chatę Tajemnic, Muzeum Iluzji, Rezerwat Dzikich Smoków, Dom Złudzeń oraz opuszczoną kopalnię złota, a nawet przejść przez Tunel Zapomnienia. Rodzice zaś będą mogli odpocząć w Strefie Ochłody, skąd będą mogli śledzić zabawę swoich pociech na placach zabaw. Na tej plaży znajdą leżaki, basen oraz pneumatyczny park wodny, dzięki czemu będą mieli okazję odpocząć i zregenerować swoje siły.

Pierwsza:

Farma Iluzji to prawdziwe królestwo zabawy. Na powierzchni ponad 6 hektarów znajdziemy ponad 60 atrakcji, w tym eksponaty ze świata iluzji, budowle, które zmieniają prawa grawitacji, labirynty, place zabaw i miejsca do wypoczynku. To miejsce, w którym aktywny wypoczynek zarówno dzieci, jak i rodziców nabiera nowego wymiaru.

Druga:

Farma Iluzji to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tutaj wszystko, co niezbędne do aktywnego wypoczynku, w tym 60 różnych atrakcji. Można zobaczyć eksponaty ze świata iluzji, przeżyć niewiarygodne przygody w labiryntach i przekonać się, jak zmieniają się prawa grawitacji.

Trzecia:

Farma Iluzji to miejsce, w którym zabawa nigdy się nie kończy. Przestrzeń ponad 6 hektarów została wypełniona atrakcjami, które zapewnią niezapomniane chwile zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Zobaczyć tutaj można eksponaty ze świata iluzji, przeżyć niezwykłe przygody w labiryntach, a także wypróbować inne atrakcje, takie jak place zabaw, miejsca do grillowania i strefę ochłody. Więcej na: www.festiwaliluzji.pl


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *