Przekonaj się sam, jak orzeźwiająca może być mrożona herbata z bąbelkami. SodaStream proponuje dwa nowe syropy Lipton Ice Tea Lemon i Lipton Ice Tea Green, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenie.

SodaStream postanowiło wywołać bąbelkową rewolucję na polskim rynku już dwa lata temu. Celem marki było zmienienie sposobu przygotowania i spożywania wody oraz napojów gazowanych. Uzyskali to dzięki bardzo prostym i obiecującym rozwiązaniu – saturatorom i gamie smakowych syropów. Teraz konsumenci mogą zamiast kupować, dźwigać i wyrzucać plastikowe butelki jednorazowego użytku, gazować zwykłą wodę kranową i stworzyć przepyszne napoje, takie jak Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP, a także klasyczne i bezcukrowe lemoniady.

Świeży pomysł marki SodaStream został bardzo dobrze przyjęty przez konsumentów. Aby jeszcze bardziej zadowolić oczekiwania swoich klientów, firma wprowadziła dwa nowe smaki syropów Ice Tea Lemon i Green – wyeliminowanie jednorazowych plastikowych butelek było tylko jednym z korzyści płynących z tego rozwiązania. Wraz z tymi nowymi syropami bez wątpienia pojawi się wiele pomysłów na nowe drinki oparte na wodzie gazowanej i syropach Lipton Ice Tea.

„Woda gazowana za pomocą naszych saturatorów i syropy Lipton Ice Tea to bardzo satysfakcjonujące połączenie, ale może być również dopiero początkiem zabawy – opowiada Katarzyna Konwińska, Marketing Manager w SodaStream Poland. – Zachęcamy do samodzielnego gazowania, miksowania i smakowania, do pobudzania własnej wyobraźni i ciekawości. Dlaczego nie dodać do mrożonej herbaty ulubionych owoców albo ziół, możemy stworzyć wersję doskonałą na poranne pobudzenie, ale i na przyjemny wieczór spędzony w gronie znajomych. Możliwości są nieograniczone!” – przekonuje.

Sodastream to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy lubią oryginalne połączenia smakowe. Wybór składników może być naprawdę szeroki, dzięki czemu można cieszyć się nowymi kompozycjami aromatów. To znakomity sposób, aby cieszyć się napojami w wygodny sposób.

Jeśli jesteś fanem gazowanych napojów, Sodastream to idealny wybór. Wystarczy wlać wybrany sok lub napój do butelki i wstrzyknąć odpowiednią ilość dwutlenku węgla. W zaledwie kilka sekund cieszyć się można z gazowanego napoju, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu.

Sodastream to propozycja dla osób, które lubią eksperymentować z napojami. Wystarczy wybrać ulubiony sos, sok lub napój, aby stworzyć oryginalną mieszankę. Dzięki temu można cieszyć się swoimi ulubionymi smakami w gazowanej postaci.

Jeśli szukasz nowych, oryginalnych połączeń smakowych, Sodastream to propozycja dla Ciebie. Wystarczy wybrać wybrane składniki, by stworzyć napój, który będzie wyjątkowy i zaskoczy Twoich gości. To idealna opcja na letnie dni.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *