WARSZAWA, Polska, 26 lipca 2022 r. /PRNewswire/ — Aplikacja do aktywności na świeżym powietrzu utrwala swoją pozycję jako centrum przygody dla całego świata, zapewniając interfejs we własnym języku dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu i jeżdżących na rowerze na nowych, rozwijających się rynkach.

  • Dodanie 5 nowych języków sprawia, że globalna społeczność użytkowników licząca aż 27 milionów osób może wybierać spośród 11 wersji językowych.
  • Aplikacja Komoot jest teraz dostępna w tych językach:

           – angielski,
           – niemiecki,
           – francuski,
           – włoski,
           – hiszpański,
           – niderlandzki,
           – portugalski (Brazylia),
           – portugalski (Europa),
           – koreański,
           – japoński,
           – polski.

  • We wszystkich pozostałych krajach świata Komoot jest dostępny po angielsku.

Od powstania w 2010 r., Komoot stał się największą na świecie społecznością entuzjastów sportów na świeżym powietrzu i jazdy rowerem – źródłem nr 1 inspirującym do aktywności na zewnątrz dla rozrastającej się globalnej społeczności. Komoot od wielu lat dostępny jest po angielsku i niemiecku, a ostatnio zainwestował w tłumaczenie swojej platformy na język włoski, hiszpański, francuski i niderlandzki.

Obecnie, ze względu na imponujący wzrost liczby lokalnych użytkowników w Polsce, Portugalii, Korei, Japonii i Brazylii całe doświadczenie Komoot, od poszukiwania inspiracji, poprzez planowanie, nawigację i udostępnianie tras oraz uzupełnianie bazy wiedzy dzięki rekomendacjom, będzie dostępne w językach ojczystych tych regionów.

Według Jonasa Spenglera, współzałożyciela i dyrektora ds. produktu Komoot, „Nic nie pobije korzystania z aplikacji we własnym języku. Wszystko jest znajome i łatwe w obsłudze, co daje komfort, zachęca i zwiększa zaangażowanie w korzystanie z aplikacji i interakcje z lokalną społecznością. Świętujemy ten kamień milowy wspólnie z naszymi lokalnymi społecznościami w Japonii, Korei, Portugalii, Brazylii i Polsce i nie możemy się doczekać zwiększonej liczby opowieści o przygodach i lokalnych wskazówek, które pojawią się w tych lokalizacjach!”

Aplikacja mobilna Komoot będzie wyświetlana w tym samym języku, co wybrany język systemowy telefonu. Jeśli więc urządzenie korzysta z brazylijskiej wersji języka portugalskiego, to tak samo ustawiona zostanie aplikacja W przypadku wszystkich języków niewymienionych powyżej, aplikacja Komoot nadal będzie wyświetlana w języku angielskim lub w każdym innym ostatnio używanym języku obsługiwanym przez Komoot.

Na stronie internetowej Komoot użytkownicy mogą wybrać z listy obsługiwanych języków w swoich ustawieniach profilowych https://www.komoot.com/account/international.

Grzegorz Radinowski – redaktor naczelny, Bike Magazyn Poland: „W Bike Magazyn od kilku lat korzystamy z Komoot aby prezentować szlaki mtb i z niecierpliwością wyczekiwaliśmy dnia, kiedy aplikacja zostanie udostępniona po polsku! To prawdziwa rewolucja i jesteśmy przekonani, że nasi czytelnicy i społeczność mtb w Polsce jest bardzo zadowolona z faktu, że ich ulubiona aplikacja do planowania podróży jest dostępna w języku polskim.”

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1865712/Komoot.jpg 

Źródło: Komoot GmBh

KONTAKT:
Fiola Foley
tel: +353874116099
e-mail: fiola@komoot.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *