Początek sportowych zmagań zaplanowano na godz. 18.00. Ze względu na rangę imprezy, sędziowania pojedynków podczas LBN podejmą się jedni z najlepszych arbitrów w Polsce – Paweł Skrzecz, zdobywca m.in. tytułu wicemistrza olimpijskiego oraz jego brat bliźniak Grzegorz Skrzecz, medalista mistrzostw świata i Europy.

Za każdym razem spotkania te cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy nie tylko ze względu na wysoki poziom rywalizacji, ale również wyjątkową atmosferę.

„To już 6. edycja Gali Boksu, odkąd rozpoczęliśmy zarządzanie Halą Gwardii. Bardzo ważne jest dla nas podtrzymywanie dawnej tradycji obiektu. W sobotę razem z Łukaszem Landowskim organizujemy to niesamowite sportowe wydarzenie, a w niedzielę udostępniamy naszą przestrzeń na wyjątkową konferencję – TEDxMarszałkowska. Nie zabraknie na niej ważnych tematów społecznych, inspirujących osobowości i wciągających historii. Jestem dumny, że stworzyliśmy miejsce, w którym odbywają się tak różnorodne wydarzenia – sportowe, kulturalne, charytatywne, społeczne – dla wszystkich warszawianek i warszawiaków” – mówi Robert Baj, prezes CBR Events, zarządca obiektu.

TEDxMarszałkowska odbędzie się w Hali Gwardii w niedzielę, 23 października. Podczas tegorocznej konferencji pod hasłem Reminders&Remembrances, obok świetnych wystąpień, odbędą się również tematyczne warsztaty rozwojowe.

Osiem różnych spojrzeń na otaczający świat, osiem odmiennych historii i sposobów opowiadania o nich słuchaczom – bo tyle właśnie osób zaprezentuje się na TEDxMarszałkowska – już wkrótce zagości w progach Hali Gwardii. Wszystkie mówczynie oraz mówców, prowadzących warsztaty oraz artystów, łączyć będzie: ogromna wiedza, bogate doświadczenie, a przede wszystkim pasja przekazywania go innym oraz otwartość. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 17:00. Rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie: http://tedxmarszalkowska.com/

Wykłady i warsztaty w ramach TEDxMarszałkowska przyciągają zawsze niezwykle licznych słuchaczy, którzy pragną chłonąć wiedzę i inspirację. Natomiast dla Hali Gwardii bycie gospodarzem tego prestiżowego wydarzenia jest kolejnym dowodem na to, że miejsce to jest doskonałą lokalizacją nie tylko dla targów i imprez rozrywkowych, ale również spotkań łączących naukę i istotne społecznie tematy. Wstęp na wydarzenia organizowane w Hali Gwardii jest zawsze bezpłatny.

CBR Events sp. z o.o. jest gospodarzem Hali Gwardii od 2017 roku. To już:

– 5 lat owocnego budowania społeczności: dzięki wielu społecznym działaniom i przedsięwzięciom wokół Hali Gwardii utworzyła się bardzo lojalna, bogata kulturowo, zróżnicowana i otwarta społeczność, która stanowi największy i najbardziej cenny rezultat tej współpracy.

– 5 lat poszanowania historii: poszanowanie historii oraz architektury Hali Gwardii było jednym z najważniejszych czynników podczas tworzenia koncepcji CBR Events na funkcjonowanie hali. Dzięki czemu zyskała ona unikalny charakter i niepowtarzalną atmosferę. Wielkim zainteresowaniem cieszą się np. walki bokserskie organizowane w Hali Gwardii, które podtrzymują dawną tradycję.

– 5 lat pomagania, tym, którzy tej pomocy potrzebują: operatorzy Hali Gwardii organizują liczne eventy charytatywne jak np. Wielkie Gotowanie Świątecznej Zupy, z których dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym. Organizują również wystawy i spotkania autorskie różnych artystów, którzy nie mogliby sobie pozwolić na wystawę czy spotkanie w tak prestiżowym miejscu, a także wspierają różne, nawet licealne inicjatywy.

– 5 lat funkcjonowania targowiska, a także organizacji bezpłatnych wydarzeń dostępnych dla każdego: CBR Events nadal chce żyć w symbiozie z tkanką miejską, aby Hala Gwardii była miejscem dla każdego, wypełniona wielkomiejskich gwarem i śmiechem, aby każdy czuł się w niej swobodnie.

– 5 lat udanej współpracy z miastem st. Warszawa: operatorzy Hali Gwardii udowadniają, że partnerstwo publiczno-prywatne świetnie się sprawdza i przynosi korzyści wszystkim stronom.

CBR Events już od 5 lat z powodzeniem realizuje swój autorski projekt reaktywacji zabytkowej hali skupiającej producentów małych manufaktur z unikatowym asortymentem, niespotykanym w innych sklepach sieciowych oraz entuzjastów oryginalnych konceptów miejskich marketów żywnościowo-rozrywkowych. Dzięki swojej współpracy z najemcami, partnerami społecznymi czy instytucjami, CBR Events stworzyło nowy rynkowy standard, dbając przy tym o potrzeby klientów oraz społeczności lokalnej. Dzięki CBR Events Hala Gwardii zintegrowała się z tkanką miejską. Zgodnie z ideą przyświecającą operatorowi hali, na jej terenie nie znajdziemy dużych sklepów oraz popularnych marek.

Inspiracje zaczerpnięte przez operatora z podróży i odwiedzin w popularnych europejskich halach targowo-gastronomicznych pozwoliły stworzyć mu przestrzeń niedostępną dotąd w Warszawie. Od momentu przejęcia Hali Gwardii przez nowego gospodarza miejsce to nieprzerwanie tętni życiem.

Na przestrzeni pięciu lat CBR Events zorganizowało we współpracy z najemcami Hali Gwardii ponad 130 bezpłatnych wydarzeń weekendowych, które zostały szeroko docenione i nagrodzone. CBR Events w planach ma kolejne emocjonujące wydarzenia i ciekawe inicjatywy społeczne, które z pewnością przypadną do gustu lokalnej społeczności i nie tylko.

Źródło informacji: Valkea Media S.A.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *