GUANGZHOU, Chiny, 2 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ — Nadsyłając nagranie ukazujące Guangdong, możesz wygrać cenną nagrodę pieniężną, w tym nawet 10.000 RMB! Dowiedz się więcej i weź udział w konkursie na najlepsze nagranie pt. „My Guangdong Story”.

Wydarzenie organizowane przez Nanfang Media Group jest otwarte dla zespołów i twórców indywidualnych z całego świata. Zgłoszenia będą przyjmowane od 2 sierpnia do 15 października, a projekcje offline nagrań będą odbywać się w listopadzie bieżącego roku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować krótki film ukazujący Guangdong, które stanowi główną potęgę gospodarczą Chin i ośrodek kultury Lingnan. Życie codzienne, kariera zawodowa, lokalna kultura, podróż… Każda opowieść jest mile widziana!

Jak wziąć udział: należy wejść na oficjalną stronę wydarzenia na stronie głównej Newsgd.com (www.newsgd.com/mygdstory) i przesłać swoje zgłoszenie.

Harmonogram konkursu

Przyjmowanie zgłoszeń: od 2 sierpnia do 15 października 2022 r.

Głosowanie internetowe: od końca sierpnia do końca października 2022 r.

Projekcje nagrań: listopad 2022 r.

Podczas wydarzenia wszystkie zgłoszenia zgodne z tematem będą dostępne do obejrzenia na oficjalnej stronie internetowej. Wybrane nagrania zostaną zaprezentowane na różnych platformach, w tym na Southcn.com, w aplikacji Yuexuexi, na nowych platformach medialnych należących do Nanfang Media Group, na kanale Xuexi Qiangguo dedykowanym Guangdong; na zewnętrznych tablicach reklamowych LED oraz w metrze i autobusach kursujących w Guangdong; na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. W listopadzie organizowane będą projekcje nagrodzonych filmów w ważnych punktach w Guangzhou.

Wymogi

Przesłanie nagrania trwającego mniej niż sześć minut, z motywem przewodnim „My Guangdong Story” („Moja opowieść o Guangdong”), w formacie MP4, FLV, MOV lub innym, ukazującego prowincję Guangdong widzianą oczami twórcy nagrania.

Nie istnieją żadne ograniczenia co do języka nagrania. Jeśli jednak w nagraniu występują dialogi lub narracja, należy zamieścić napisy w języku chińskim lub angielskim.

Nagranie nie powinno zawierać żadnych komercyjnych reklam. Wymagany jest natomiast opis o długości do 150 słów.

Zgłoszenia muszą stanowić oryginalne nagrania w dowolnej formie, np. wywiady lub krótkie filmy dokumentalne.

Nagrody

Nagroda za najlepsze nagranie: 10 000 RMB (brutto) na uczestnika; wyróżnionych zostanie 10 zgłoszeń.

Nominacja do nagrody za najlepsze nagranie: 5 000 RMB (brutto) na uczestnika; wyróżnionych zostanie 20 zgłoszeń.

Nagroda dla najpopularniejszego nagrania: 2 000 RMB (brutto) na uczestnika; wyróżnionych zostanie 20 zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym program konkursu, przewodnik dla uczestników i wymogi dotyczące praw autorskich, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Nagranie – https://mma.prnewswire.com/media/1870639/video_1.mp4  
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1870637/image_1.jpg 

Źródło: Nanfang Media Group

KONTAKT:
Jasmine
e-mail: 1178564152@qq.com 
tel. +86-13533088218

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *