Środa będzie dniem, na który zaróżni eksperci – prof. Andrzej M. Fal, prezes Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego oraz dr Michał Sutkowski z Kolegium Lekarzy Rodzinnych – odpowiedzą na pytania takie jak: jak wygląda obecna sytuacja związaną z COVID-19, jakie objawy zgłaszają się do przychodni pacjenci, czy najgorsze mamy już za sobą oraz dlaczego post-COVID stał się ogromnym wyzwaniem dla ochrony zdrowia? Wszystkie odpowiedzi można poznać już o godz. 10:00.

12 lipca w ramach „Eksperckich rozmów PAP” odbędzie się spotkanie poświęcone skutkom pandemii. Partnerami cyklu są Pfizer Polska oraz lekarze specjaliści, którzy zastanowią się, jak leczyć i zapobiegać powikłaniom zdrowotnym oraz wykluczyć obawy związane z powrotem do zdrowia po COVID-19.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów z dziedziny medycyny i wspólnie wypracować rozwiązania, które pomogą w ochronie zdrowia ludzkiego w obliczu pandemii. Spotkanie będzie też okazją do zastanowienia się nad odpowiedzialnymi działaniami, które pomogą w zapobieganiu skutkom COVID-19.

Pfizer Polska, jako partner cyklu „Eksperckich rozmów PAP”, będzie towarzyszyć lekarzom specjalistom w dyskusji na temat leczenia i profilaktyki powikłań COVID-19. Przedstawiciele firmy będą również uczestniczyć w dyskusji o odpowiedzialnych działaniach, które zminimalizują skutki pandemii.

Odwiedzający nas eksperci przybliżą nam, jakie są skutki tego zespołu chorobowego dla różnych grup społecznych oraz szczegółowo opowiedzą o wynikach najnowszych badań dotyczących wirusa SARS-CoV-2. Przyjrzymy się także zjawisku mutacji patogenu, a naszym gościom zadamy pytania dotyczące ich wpływu na objawy choroby oraz trwałość śladu, jaki po sobie pozostawia.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *