Zapraszamy inwestorów na konferencję Zarządu BioMaxima, polskiego producenta wyrobów do laboratoryjnej diagnostyki medycznej i mikrobiologii przemysłowej, która odbędzie się 29 maja 2024 roku o godzinie 9.00. Podczas spotkania zostanie zaprezentowany raport finansowy za I kwartał 2024, omówiona realizacja strategii, bieżąca sytuacja spółki, podsumowany ubiegły rok oraz udzielane będą odpowiedzi na pytania inwestorów.

W związku z tym, że konferencja odbędzie się online, inwestorzy zainteresowani udziałem będą musieli zarejestrować się wcześniej za pomocą linka, który zostanie udostępniony na stronie spółki na tydzień przed wydarzeniem. Po rejestracji, każdy uczestnik otrzyma indywidualny login, który umożliwi mu dołączenie do konferencji oraz zadawanie pytań zarządowi spółki.

Zgodnie z kalendarzem spółki, raport jednostkowy i skonsolidowany za rok 2023 zostanie opublikowany 30 kwietnia 2024 r., a skrócony skonsolidowany raport za I kwartał 2024 roku zostanie opublikowany 29 maja 2024 r.

BioMaxima S.A. to polska firma z listy głównego rynku GPW w Warszawie, specjalizująca się w produkcji systemów do diagnostyki chorób zakaźnych, testów mikrobiologicznych, oznaczania lekowrażliwości, odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in vitro. Spółka dystrybuuje produkty światowych firm diagnostycznych, takich jak Biolog, Inc., Accelerate Diagnostics, Inc., Nova Biomedical, zaopatrując ponad 2 tys. laboratoriów w Polsce i prowadząc eksport na ponad 60 rynkach.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

About Author

4fun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *